УНІТЕКПРОМ

066 429 80 50 - риштування, вишки-тури, підмости
050 654 20 93 - метали
067 343 50 95 - газове, теплове, водне обладнання

Системи зворотного осмоса

Системи зворотного осмосу
виробничою потужністю 1-40 кубічних метрів на годину
Ecosoft MO24000LPD MINI Plus 
 
система зворотного осмосу ecosoft mo24000lpd mini plus

Системи зворотного осмосу Ecosoft MO24000LPD MINI Plus призначені для де мінералізації води для побутового і комерційного призначення, в заміських будинках, кафе, ресторанах, а також в промисловості для малих технологічних процесів.

Виробнича потужність: 1.0 м3/год.

Тип мембранного елементу: Стандарт - Filmtec XLE 440, Dow Chemical, USA
Специальні- Filmtec LE 440, BW 440, HRLE 440

Кількість мембранних елементів: 1

Діаметр підключення елементів: Ду 25, Ду 15.

Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Обладнання системи, прилади, трубна обв’язка, регулююча і запірна арматура змонтовані на металічній рамі. Процес де мінералізації здійснюється на зворотно осмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США). В робочому режимі в мембранному модулі системи виникає розподіл води на два потоки: демінералізовану воду – пермеат та воду із підвищеним солевмістом – концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина направляється на вхід насосу високого тиску, так званий рецикл концентрату. Система має регульовану лінію рециклу, яка дозволяє регулювати і контролювати об’єм викиду концентрату. Демінералізована вода (пермеат) потрапляє в збірник (в комплект системи не входить), в якому монтується поплавковий вимикач, який відключає систему  при досягненні максимального значення рівня.

Автоматика системи забезпечує електричні захист насосу від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення і вимкнення системи по рівню в збірнику пермеату, виконує автоматично гідравлічну промивку мембран.

Періодично мембрана зворотно осмотичного модуля має потребу в хімічному промиванні.

При необхідності модель може бути доукомплектована насосом-дозатором антискаланту, контролером з індикацією електропровідності де мінералізованої води.

 

Системи зворотного осмосу
виробничою потужністю 1-40 кубічних метрів на годину
Ecosoft MO12000LPD MINI Plus
 

система зворотного осмосу ecosoft mo12000lpd mini plus

 

Системи зворотного осмосу Ecosoft MO12000LPD MINI Plus призначені для де мінералізації води для побутового і комерційного призначення, в заміських будинках, кафе, ресторанах, а також в промисловості для малих технологічних процесів.

Виробнича потужність: 0,5 м3/год.

Тип мембранного елементу:

Стандарт - Filmtec XLE 4040, Dow Chemical, USA
Специальні- Filmtec TW 4040, BW 4040

Кількість мембранних елементів: 2

Діаметр підключення елементів: Ду 25, Ду 15.

Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Обладнання системи, прилади, трубна обв’язка, регулююча і запірна арматура змонтовані на металічній рамі. Процес де мінералізації здійснюється на зворотно осмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США). В робочому режимі в мембранному модулі системи виникає розподіл води на два потоки: де мінералізовану воду – пермеат та воду із підвищеним солевмістом – концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина направляється на вхід насосу високого тиску, так званий рецикл концентрату. Система має регульовану лінію ре циклу, яка дозволяє регулювати і контролювати об’єм викиду концентрату. Демінералізована вода (пермеат) потрапляє в збірник (в комплект системи не входить), в якому монтується поплавковий вимикач, який відключає систему  при досягненні максимального значення рівня.

Автоматика системи забезпечує електричні захист насосу від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення і вимкнення системи по рівню в збірнику пермеату, виконує автоматично гідравлічну промивку мембран.

Періодично мембрана зворотно осмотичного модуля має потребу в хімічному промиванні.

При необхідності модель може бути доукомплектована насосом-дозатором антискаланту, контролером з індикацією електропровідності де мінералізованої води.

 

Система зворотного осмосу
серії MO Cabinet

система зворотного осмосу ecosoft mo cabinet

Система зворотного осмосу серії МО Cabinet, виробничою потужністю 450 літрів на годину – являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Обладнання системи, прилади, трубна обв’язка, запірна арматура – змонтовані на металічній рамі.

Система проектується та виготовляється для побутового використання на воді із середньою мінералізацією, а також для цехів розливу води.

Виробнича потужність: 0,45 м3/год

Тип мембранного елементу: Стандарт — Filmtec XLE 4040, Dow Chemical, USA

Кількість мембранних елементів: 2

Діаметр підключення трубопроводів: Ду 25

Процес демінералізації здійснюється на зворотно осмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).
 
Конструкція систем забезпечує наступні переваги:

  • споживач отримує протестований комплекс обладнання, який зв’язаний в єдиний технологічний ланцюг, поєднаний гідравлічно і електрично в єдину систему;
  • простий та швидкий монтаж (підключення тільки до зовнішніх комунікацій);
  • система включає ємність запасу очищеної води;
  • використовується тихохідне насосне обладнання;
  • система має колісні опори для зручного переміщення;
  • в базовій комплектації присутній контролер ОС 5000;
  • обладнання системи знаходиться під кожухом;
  • на передній панелі винесено візуальні вимірювальні прилади.


Система зворотного осмосу «Е»
 
система зворотного осмосу ecosoft e5-50

За допомогою полімерної мембрани система зворотного осмосу Е поділяє очищувану воду на два потоки. Перший потік – разом із забрудненнями зливається в каналізацію, другий потік – очищена вода, до запасу якої ви маєте постійний доступ завдяки спеціальному накопичувальному баку.

Чиста вода подається через окремий кран, встановлений у зручному для вас місці, решта системи прихована та працює в автоматичному режимі. Система зворотного осмосу Е очищує воду найдосконалішим чином, і при цьому є найдешевшим способом очищення води в порівнянні з іншими типами фільтрів.

1 ступінь – Префільтр1 – поліпропіленовий картридж видаляє механічні домішки розміром більше 5 мікрон, затримує частки піску, іржі, ілу та інші зважені частки, подовжуючи строк служби інших картриджів.

2 ступінь – Префільтр2 – картридж з гранульованого активованого вугілля Calgon Carbon Corporation (виробництво США) ефективно видаляє хлор і хлорорганічні з’єднання, захищає зворотно осмотичну мембрану і подовжує її строк служби.

3 ступінь – Префільтр3 – картридж з брикетного активованого вугілля видаляє механічні частки більше 1 мікрона, залишки хлорорганічних з’єднань.

4 ступінь – Зворотно осмотична мембрана Film Tec (виробництва Dow Chemical, США)  - 99%- вий бар’єр для мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують по розміру молекулу Н2О. Під дією тиску на поверхні мембрани утворюється поділ потоків води , при чому всі небажані домішки потрапляють в каналізацію, а чиста вода поступає у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском, доки не знадобиться споживачу.

5 ступінь – Посткарбон – (АІС 10 ) – картридж із висококласного активованого вугілля зі сколупни кокосового горіха корегує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий солодкуватий присмак.

Елегантний окремий кран для питної води забезпечує безперервний доступ до чистої води та прикрашає будь-яку кухню. В побутових фільтрах зворотного осмосу Екософт Е 5-50 використані унікальні поєднання Speedfit виробництва британської компанії John Guest – світовий стандарт підключення фільтрів для води, що гарантує відсутність підтікань.

Наша компанія рекомендує системи зворотного осмосу Екософт Е 5-50 для усієї сім’ї , для тих, кому необхідна абсолютно чиста та безпечна вода.